KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636626
nr 1363 6626
Helmi Sjöstrand
(1864-1957), Finland
Oljemålning, "Mallorca". Signerad, daterad 1923. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:52:01
30/11 20:47:02
Helmi Sjöstrand
Läs mer om Helmi Sjöstrand